All for Joomla All for Webmasters

Witam! Tworzę od 2012 materiały na Youtubie, na swoim jak i cudzych kanałach. Od takich klasyków jak "PinGuiN'a spowiedzi" i "Wasza Klasa" przez VLOGI, Tutoriale, aż do clipów muzycznych wszystko się znajdzie. Jednak mimo takiej wielkiej palety tematów content koncentruję się mocno na grach FPS jakim jest np.: Call of Duty.

PINGUIN'A SPOWIEDZI

Jedna z najbardziej znanych serii na moim kanale. PinGuiN'a spowiedzi ukazują się co tydzień w niedzielę i ich głównym celem jest, jak już sama nazwa zdradza, moje wyspowiadanie się. Zastanawiasz się dlaczego ma to być ciekawe? Ponieważ to Ty decydujesz o czym mówię! Po prostu zadajesz mi pytanie w sekcji komentarzy pod aktualnym odcinkiem i już w następną niedziele otrzymujesz moją odpowiedź. Podczas słuchania moich odpowiedzi na wszelkie pytania, możesz pooglądać kilka do kilkunastu Gameplay'i które tworzą tło całej spowiedzi.

Przejdź po Playlisty


Ty także chcesz posiadać swój własny kanał na YT


No problem! Na moim kanale wgrywam co wtorek tutoriale związane z wszystkim co będzie Tobie do Twojego kanału potrzebne!
Nauczysz się u mnie tworzyć grafiki, animacje i polepszać swoje materiały jakościowo, obojętnie czy to pod względem graficznym czy też dźwiękowym!

Użyj kodu "PBC" by dostać 5% zniżki na zakupy, lub śledź mój kanał by wygrać jeden z Controllerów!

Wieloletnie nagrywanie materiałów na YT prowadzi do tego, że poznaje się wielu fajnych ludzi i testuje się wiele dobrych sprzętów. Firma AimControllers to jeden z takich przykładów. Ich Controllery osiągnęły już praktycznie każdego polskiego profesjonalnego gracza Call of Duty.
Podczas turnieju "PinGuiN-Brothers Tournament" na moim kanale firma ta dodała do puli wygranej swoje Controllery i to bez żadnych wymagań. Zrobiło to na mnie wrażenie i doprowadziło do bardziej intensywnego kontaktu z tą firmą. Dzięki tematyce firmy którą samemu otwarłem na początku 2017 roku i mojemu doświadczeniu w świecie „SocialMedia” znaleźliśmy wspólny język który doprowadził do wspaniałej współpracy i umożliwił mi też regularne rozdawanie ich Controllerów na moim kanale. 
Ale czy oznacza to teraz ciągłe „Reklamy” AimControllers na moim kanale? NIE! Mój wkład odbywa się całkowicie poza kanałem i wszelkie reklamy na moim kanale są całkowicie moją dobrą wolą z powodu przekonania do tej firmy! Dla tych którzy nie mają szczęścia by udało im się wygrać u mnie takiego pada istnieje kod promocyjny „PBC” który da wam 5% zniżki na cały zakup na stronie AimControllers.com! Używanie przez was tego kodu też nie daje mi zarobku a możliwość większej ilości Giveaway’ów.
PS. I tak, ja tez używam samemu AimControllera od wielu już lat, co widać też na kanale, długo przed jakąkolwiek współpracą, więc jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie jakiejś pomocy to stoję otwartym uchem dla was.

Owiedź stronę AimControllers.com